Novinky 2015

V průběhu roku 2015 společnost Mag Instrument Inc. představovala několik revolučních novinek.

Zcela nejdůležitějším představením bylo uvedení série svítilen ML300, což je prakticky další generace profesionálních svítilen typu D-CELL na velké monočlánky LR20 (známé jako FULL-SIZE). Kromě vysoce výkonného LED modulu, který dosahuje až čtyřnásobného světelného výkonu oproti předchozí generaci je velkou novinkou této řady elektronický spínač. Ten dovoluje svítilnu používat v několika režimech. Jako nejzajímavější funkcí je ekonomický mód, který prodlužuje životnost baterií až na 117 hodin u tříčlánkové svítilny. Svítilny jsou k dispozici ve dvou velikostech - dvoučlánková a tříčlánková - kdy každá z nich je ve dvou provedeních - standardní lesklá ML300L a matná ML300LX s taktickým vzhledem.

MAG-LITE LED ML300LX 3D-CELL

Od uvedení těchto svítilen na trh si je již oblíbila řada našich zákazníků. Následující odkazy vás zavedou do e-shopu na jednotlivé karty produktů: ML300L 2D-CELL | ML300LX 2D-CELL | ML300L 3D-CELL | ML300LX 3D-CELL.


Stále více oblíbenou řadou je kompaktní C-CELL a to si uvědomuje i Mag Instrument Inc. při rozšiřování své MID-SIZE nabídky. Proto na začátek roku 2016 přichází s novými řadami ML25 a ML50. Opět v tradičním lesklém provedení ML50L i taktickém vzhledu ML50LX budou ve variantách 2C-CELL a 3C-CELL. Koncepční novinkou je dvoučlánková i tříčlánková ML25LT, která se ovládá obdobně jako u kapesních svítilen otáčením hlavy reflektoru - něco zatím nevídaného u svítilny s dosvitem 319 metrů, která navíc dispunuje fukcní "svíčka" jako originální typ MINI.

MAG-LITE LED ML50L 3C-CELL

Detailní informace, parametry a porovnání na jednotlivých kartách produktů: ML25LT 2C-CELL | ML50L 2C-CELL | ML50LX 2C-CELL | ML25LT 3C-CELL | ML50L 3C-CELL | ML50LX 3C-CELL.


MAG-LITE LED MAG-TAC RECHARGEABLE PLAINDalší důležitou novinkou roku 2015 bylo představení dobíjecích taktických svítilen MAG-TAC RECHARGEABLE PLAIN a CROWN. V produktové řadě chyběla malá nabíjecí svítilna a tato dvojce svítilen tuto mezeru doplnila. Je známo, že svítilny MAG-TAC jsou zkonstruovány pro nejnáročnější taktické použití v bezpečnostních složkách. V sadě s nabíjecím stojanem, který je možno napájet ze sítě 110V nebo 230V, z automobilové sítě 12V nebo prostřednictvím USB, nabízí zase o něco víc.

Více informací a možnost nákupu v e-shopu: MAG-TAC RECHARGEABLE PLAIN | MAG-TAC RECHARGEABLE CROWN.