Upgrade na LED technologii

V posledních letech se u ručních svítilen výrazně rozšířila LED technologie. Nejen že LED moduly oproti konvenční kryptonové žárovce dosahují mnohonásobně vyšších světelných parametrů (svítivost a světelný tok), ale především mají až o řád nižší spotřebu energie, což se u přenosných svítilen projevuje na životnosti baterií a tedy i na ceně provozu svítilen. 

Společnost Mag Instrument Inc. produkuje svítilny C-CELL a D-CELL po dobu několika desetiletí a tyto svítilny svým majitelům stále dobře slouží. Právě pro majitele svítilen s konvenčními žárovkami, kteří požadují vyšší výkon, ale nehodlají se se svou oblíbenou svítilnou rozloučit, máme v nabídce LED moduly, které jsou zaměnitelné za původní žárovku.

Pro dvoučlánkové svítilny (svítilny na dvě baterie LR14 nebo LR20) je určen následující LED modul – kliknutím na obrázek se dostanete na odpovídající produkt v našem e-shopu:

LED modul pro dvoučlánkové svítilny

Pro tříčlánkové až šestičlánkové svítilny (svítilny na tři až šest baterií LR14 nebo LR20) je určen následující LED modul – kliknutím na obrázek se dostanete na odpovídající produkt v našem e-shopu:

LED modul pro tří- až šesti-článkové svítilny

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailové adrese info@maglite.cz, případně využijte našeho kontaktního formuláře.